Javascript is currently disabled. This site requires Javascript to function correctly. Please enable Javascript in your browser!

اخبار

19

اجرای مسابقه نقاشی نجوم کودکان در مرکز علوم

اجرای مسابقه نقاشی نجوم کودکان در مرکز علوم
روز جمعه15اردیبهشت96، به مناسبت روز جهانی نجوم مسابقه نقاشی نجوم کودکان با موضوعات نجومی در محل مرکز علوم وستاره شناسی تهران برای گروه سنی 4تا 7 سال برگزار شد.
این مسابقه نقاشی با روایت یک داستان نجومی توسط مربیان همراه بود و کودکان تصورات خود از فضا را به صورت نقاشی و با استفاده از تکنیک های مختلف مانند پاستل، مداد رنگی و.. اجرا می کردند. کودکان در این مسابقه به رقابت پرداختند و در پایان، نقاشی برگزیده معرفی شد.
ضمنا در این کارگاه نقاشی، طبيعت آسمان به صورت جذاب و کودکانه توسط مربیان بیان شد كه براي کودکان بسيار خوشایند و مهیج بود. شايد اين لذت بتواند راهي باشد براي كودكاني كه آينده‌اي روشن در زمینه نجوم رقم می زنند.





تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (791)
گروه خبر: اخبار مرکز
کد خبر: 2965
  • اجرای مسابقه نقاشی نجوم کودکان در مرکز علوم
  • اجرای مسابقه نقاشی نجوم کودکان در مرکز علوم
  • اجرای مسابقه نقاشی نجوم کودکان در مرکز علوم
  • اجرای مسابقه نقاشی نجوم کودکان در مرکز علوم

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

کد CAPTCHA
کد امنیتی را وارد نمایید:

مرکز علوم و ستاره شناسی تهران وابسته به معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک تهران، با هدف آشنایی دانش آموزان، دانشجویان، دانش پژوهان و عموم مردم با علوم پایه، پایه گذاری شده و دانش پژوهان و دانشجویان بسیاری در این مجموعه حضور فعال و کارآمد دارند. این مرکر سالانه میزبان هزاران نفر از علاقه مندان در زمینه های مختلف علمی و نجومی می باشد.

تهران، میدان قدس، خیابان شهید کبیری (دزاشیب)، خیابان عمار، کوی شهید صالحی(عرفات)، شماره 22، مرکز علوم و ستاره شناسی تهران
 96027012 (تلفن مرکز)

96027659 (بازدید)

96027653 (آموزش)

96027657 (روابط عمومی)
info@sactehran.com

Asset 1 Asset 2 Asset 3