Javascript is currently disabled. This site requires Javascript to function correctly. Please enable Javascript in your browser!

اخبار

04

8مهرماه، نهمین نشست باشگاه فرهنگ و طبیعت ایران به مناسبت هفته گردشگری

8مهرماه، نهمین نشست باشگاه فرهنگ و طبیعت ایران به مناسبت هفته گردشگری

به گزارش روابط عمومی مرکز علوم و ستاره شناسی تهران ، عصر چهارشنبه 8مهر ماه94، نهمین نشست باشگاه فرهنگ و طبیعت ایران به مناسبت هفته گردشگری با حضور پژوهشگران، دانشجویان و اساتید گرانقدرِ این حوزه در تالار کهکشان برگزار خواهد شد. 
در این برنامه موضوع سخنرانی با عنوان «لزوم حفاظت از محیط زیست در گردشگری پایدار» توسط جناب آقای مهندس درویش(مدیر کل دفتر آموزش سازمان محیط زیست) ، جناب آقای دکتر شجیع(مدیر کل دفتر محیط زیست و توسعه پایدار وزارت ورزش و جوانان) و جناب آقای علی شادلو(فعال محیط زیست) برای علاقه مندان ارائه خواهد شد.
این برنامه از ساعت 17 آغاز و در ساعت20به پایان خواهد رسید.
تعداد امتیازات: (4) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (1414)
گروه خبر: اخبار مرکز
کد خبر: 2600
  • 8مهرماه، نهمین نشست باشگاه فرهنگ و طبیعت ایران به مناسبت هفته گردشگری

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
مرکز علوم و ستاره شناسی تهران وابسته به معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک تهران، با هدف آشنایی دانش آموزان، دانشجویان، دانش پژوهان و عموم مردم با علوم پایه، پایه گذاری شده و دانش پژوهان و دانشجویان بسیاری در این مجموعه حضور فعال و کارآمد دارند. این مرکر سالانه میزبان هزاران نفر از علاقه مندان در زمینه های مختلف علمی و نجومی می باشد.

تهران، میدان قدس، خیابان شهید کبیری (دزاشیب)، خیابان عمار، کوی شهید صالحی(عرفات)، شماره 22، مرکز علوم و ستاره شناسی تهران
 96027012 (تلفن مرکز)

96027659 (بازدید)

96027653 (آموزش)

96027657 (روابط عمومی)
info@sactehran.ir

Asset 1 Asset 2 Asset 3