Javascript is currently disabled. This site requires Javascript to function correctly. Please enable Javascript in your browser!

اخبار

13

ویژه برنامه هفته جهانی فضا

ویژه برنامه هفته جهانی فضا

ویژه برنامه هفته جهانی فضا، روزپنجشنبه 18مهر ماه سال جاری در سالن کهکشان مرکز علوم و ستاره شناسی تهران برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی مرکزعلوم و ستاره شناسی تهران ویژه برنامه ای به مناسبت هفته جهانی هوافضا روز پنجشنبه 18مهر ماه سال جاری در سالن کهکشان مرکز علوم و ستاره شناسی تهران برگزارخواهد شد.

اهم فعالیت های این ویژه برنامه در قالب نشستهای علمی از ساعت 16 الی20 به مخاطبان ارائه می شود .

آشنایی شهروندان با مسايل مرتبط با دانش فضايي و دستاوردهای فضایی کشور از برنامه های ویژه این مراسم است.

با شرکت در این برنامه، همه گروه‌هاي سني جامعه به ويژه دانش‌آموزان می توانند با فناوري‌هاي پيشرفته اين حوزه به صورت كاربردي وموثر  آشنا شوند و به دنبال كشف ظرفيت‌هاي جديد و ايده‌هاي كارآمد باشند.

این برنامه در سطح عمومی برگزار خواهد شد و امید است با حضور موثر عموم مردم، نهادها و موسسات مرتبط با حوزه علوم فضایی، شاهداجرای برنامه ای پربار و باشکوه بوده و گام مهمی در راستای ترویج دانش فضایی درمیان دانش آموزان، دانشجویان و عموم مردم برداریم.

این برنامه از ساعت 16 آغاز و با رصد اجرام قابل رویت در صورت مساعد بودن شرایط جوی در ساعت20به پایان خواهد رسید.

شایان ذکر است علاقه‌مندان می توانند جهت حضور در این برنامه به نشانی میدان قدس- خیابان دزاشیب-خیابان عمار-کوی شهیدصالحی(عرفات)-شماره ی22- مرکز علوم و ستاره شناسی تهران مراجعه و جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفنهای22293280،22805006،22292246 تماس بگیرند
تعداد امتیازات: (7) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (2263)
کد خبر: 2223
  • ویژه برنامه هفته جهانی فضا

RSS comment feed نظرات ارسال شده

1
# ison (سه شنبه 16 مهر 1392 09:11 ب.ظ)
باسلام من خیلی وقته که نجوم کار میکنم و درجنواره روز نجوم هم شکرکت کردم و واقعا لذت بردم اما باید کیفیت برنامه ها کمی بهتر باشه. ممنون

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
مرکز علوم و ستاره شناسی تهران وابسته به معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک تهران، با هدف آشنایی دانش آموزان، دانشجویان، دانش پژوهان و عموم مردم با علوم پایه، پایه گذاری شده و دانش پژوهان و دانشجویان بسیاری در این مجموعه حضور فعال و کارآمد دارند. این مرکر سالانه میزبان هزاران نفر از علاقه مندان در زمینه های مختلف علمی و نجومی می باشد.

تهران، میدان قدس، خیابان شهید کبیری (دزاشیب)، خیابان عمار، کوی شهید صالحی(عرفات)، شماره 22، مرکز علوم و ستاره شناسی تهران
 96027012 (تلفن مرکز)

96027659 (بازدید)

96027653 (آموزش)

96027657 (روابط عمومی)
info@sactehran.ir

Asset 1 Asset 2 Asset 3