Javascript is currently disabled. This site requires Javascript to function correctly. Please enable Javascript in your browser!

اخبار

01

سی و یکمین نشست علمی باشگاه نجوم

سی و یکمین نشست علمی باشگاه نجوم

سی و یکمین نشست علمی باشگاه نجوم روز چهارشنبه پنجم تیر ماه سال جاری با حضور جمعی از منجمان نوجوان، جوان و آماتور کشور در سالن کهکشان مرکز علوم و ستاره شناسی تهران برگزار می شود.

سخنرانی ویژه این برنامــه با موضوع « رصدگاههای ایران » توسط آقای یاوری یکی از اعضای باشگاه نجوم به علاقه مندان ارائه می شود.

گپ گروهی با موضوع «روش های اخترشناسی» از جمله برنامه های ویژه این باشگاه نجومی می باشد.

 ارائه رخدادهای آسمانی تیرماه، نمایش فیلم نجومی، پرسش و پاسخ علمی ، برگزاری مسابقه و اهداء جوایز به نفرات برتر  ازدیگر برنامه های این نشست علمی است.

این برنامه از ساعت 19 آغاز و با رصد اجرا مقابل رویت در صورت مساعد بودن شرایط جوی در ساعت21و 30 دقیقه به پایان می رسد.

شایان ذکر است علاقه‌مندان می توانند جهت عضویت در این باشــگاه و حضور در این برنامه به نشانی میــدان قدس- خیابان دزاشیب-خیابان عمار-کوی شهید صالحی(عرفات)- شمارۀ 22- مرکزعلوم و ستاره شناسی تهران مراجعه و جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفنهای22293280،22805006،22292246 تماس بگیرند. 

تعداد امتیازات: (7) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (1915)
گروه خبر: اطلاعیه ها
کد خبر: 2101
  • سی و یکمین نشست علمی باشگاه نجوم

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
مرکز علوم و ستاره شناسی تهران وابسته به معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک تهران، با هدف آشنایی دانش آموزان، دانشجویان، دانش پژوهان و عموم مردم با علوم پایه، پایه گذاری شده و دانش پژوهان و دانشجویان بسیاری در این مجموعه حضور فعال و کارآمد دارند. این مرکر سالانه میزبان هزاران نفر از علاقه مندان در زمینه های مختلف علمی و نجومی می باشد.

تهران، میدان قدس، خیابان شهید کبیری (دزاشیب)، خیابان عمار، کوی شهید صالحی(عرفات)، شماره 22، مرکز علوم و ستاره شناسی تهران
 96027012 (تلفن مرکز)

96027659 (بازدید)

96027653 (آموزش)

96027657 (روابط عمومی)
info@sactehran.ir

Asset 1 Asset 2 Asset 3